Strona główna » Aktualność » Klubowy Obóz Tatrzański 2017

Klubowy Obóz Tatrzański 2017

 
Obóz Tatrzański AKG 2017
 
Dzięki słusznej inicajtywie oddolnej wracamy do dobrej tradycji organizacji klubowych obozów w Tatrach! W tym roku spotykamy się w Moku - czyli Dolinie Rybiego Potoku w Tatrach.
 
Formuła obozu w założeniu jest integracyjna, edukacyjna ale też sportowa i wspinaczkowa. Czyli: wspinamy się razem, wymieniamy doświadczeniami i patentami, starsi stażem pomagają mniej doświadczonym w taktyce i doborze celów, mieszamy zespoły tak by móc uczyć się od siebie wzajemnie. Wszystko to oczywiście w ramach koleżeńskiej współpracy klubowej. Jest też oczywiście miejsce ma realizację celów sportowych - dla najlepszego zespołu (lub wspinaczy) na obozie klub przygotuje nagrody sprzętowe! 
 
Dla kogo przeznaczony jest obóz? Zgrupowanie nie jest formą szkolenia a raczej integracji i wymiany doświadczeń. Dlatego zapraszamy głównie klubowiczki i klubowiczów samodzielnych w górach. Istnieje też możliwośc udziału dla osób mniej doświadczonych które chciałyby wspiąć się w Tatrach w klubowym gronie - co uda się pod warunkiem ze bedą one w mniejszości ;) Dlatego też ponizej zamieszczamy dla Was krótką ankietę elektroniczną która pozwoli się nam zorientować w kwalifikacjach uczestników.
 
Informacje:
  • Termin: 22-29 lipca 2017
  • Lokalizacja: Moko - Tabor (http://pza.org.pl/news/news-tatry/baza-tatrzanska-pza-akcja-lato-2016)
  • Zakwaterowanie i wyżywienie: Rezerwujemy jako klub miejsca dla uczetników którzy sami opłacają swój pobyt. Wyżywienie we własnym zakresie.
  • Uczestnictwo: Osoby samodzielne wspinaczkowo-górsko tzn. ukończony kurs taternicki lub w uzasadnionych przypadkach kurs skałkowy.
  • Alternatywa: W razie bardzo złych prognoz pogody bierzemy pod uwagę możliwość przeniesienia zgrupowania do Hollentall lub Paklenicy.
 
Ankieta - jest równocześnie formą zapisu na obóz - prosimy o wypełnienie wszystkich chętnych:
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFaZuIH_ktHYnM9vfIqsHr2hgAmyw3sRlyjS9zGq-F1Cxspw/viewform 
 
Zapisujcie się zatem, rezerwujcie urlopy i widzimy sie w lipcu w Moku. Oby nie lało!  ;-)
Odwiedź nas na facebooku
Kontakt

Akademicki Klub Górski
ul. Piotrkowska 132
90-062 Łódź

mail:

Paweł Pustelnik
tel. 605 054 266

Katarzyna Piłat
tel. 509 824 418

Partnerzy
Wspieramy