Strona główna » Aktualność » Podsumowanie klubowego sezonu 2019

Podsumowanie klubowego sezonu 2019

Akademicki Klub Górski w Łodzi
Podsumowanie sezonu 2019
 
Opracowanie: Przemysław Harsim, Paweł Czyż
 
 
 
Statystyka i fakty:
  • 51 wykazów, w tym 13 żeńskich
  • 32 wykazy stricte sportowe, 19 wykazów górskich, biegowych, wielowyciągowych, piaskowcowych.
  • NOWI CZŁONKOWIE!
  • Preferencje ogródków sportowych: polska Jura i niemiecka Frankenjura. 
  • Sport: Dziewczyny wspinają się coraz mocniej!
  • Obóz klubowy w Dolomitach: Ponad 30 uczestników, dużo wspinania i dobre przejścia!

 

  • 24 wykazy od 7c w górę w tym 5 damskich
  • w tym 4 męskie wykazy od 8b w górę 
 
 
  • Michalina Sumińska: 1x VI RP (Środek Chatki)
  • Anna Dębowska: 2x 7 Flash (Hersbrucker Weg; Gratwanderung), 5x 7- Flash (Moralapostel; Bremse auch fur Schwaben; Sauwetter; Pendolino; Tembleque); 1x 8- RP (Second Chance), 1x 6c RP (Sabe a cova).
  • Zuzanna Durkiewicz: 1x 8- RP (Bikini), 2x 7+ RP (Falscher Hase; Bambus)
  • Amelia Durkiewicz: 1x 8- RP (Bikini), 2x 7+ RP (Falscher Hase; Bambus).
  • Magdalena Mirowska: 1x 8 OS (Heldbrau), 1x 8- OS (Die Dunkle Seite), 7x 7+ OS (Akku; Panische Zeiten; Altag in Franken; Peggy Perfect; Weisse Realitat; Drunks in the Gym; Aquaplaning), 1x 7a Flash (Trappo Duci) 2x 7b RP (Il Minotauro; Trappo Duci ext.)
  • Klaudia Jurczyk: 1x VI.3 Flash (Koksownia przyjaźń); 1x VI.4 RP (Syndrom niedopchania); 3x VI.3+ RP (Miłość w windzie; Magnetowid; Dwie setki i kawa)
  • Katarzyna Durkiewicz: 1x 8+ OS (Moralelastix),  2x 8 OS (Heavy Metal Landler; Belegtes Brotchen),  4x 8- OS (Bikini; Reise nach Indien; Dancefloor; Solid Rock)
  • Agata Wawrzonowska: 1x 7b+/7c (?) Flash (Falso in bilancia),  3x 7b Flash (X-tended version; Il minotauro; The fartthest shore), 1x 7a+ Flash (Il pandoro),  1x 7a OS (Pompas fina), 1x 8 OS (Ursus), 1x VI.3 OS (Pierwszy krok w chmurach) 1x 7c RP (Soundgarden), 1x 7b+ RP (Daños colaterales),  1x VI.4+ RP (Hiszpański karawan), 2x VI.4 RP (Rampa; Lekcja tańca),
  • Mirosława Ziemba (debiut!): 1x 7a OS (Le coût du siècle), 1x 6c+ Flash (Bee movie), 1x 8- Flash (Für Cathy) 1x 9 RP (Sternenkinder), 1x 9- RP (Commander Superfinger), 1x 8+/9- RP (Hungy Eyes), 2x 7a RP (Gold rush, El Flamenquin), 2x VI.3 RP (Koksownia Przyjaźń; Darmozjad), 1x 8 RP (Heavy Metal Landler)
  • Karolina Pustelnik: 1x 7c RP (Kunst for alle); Ponadto, liczne drogi w stopniu do 7c
     
  • Elżbieta Haładaj:  1x 7a OS  1x 7c+ RP (Boliche), 1x 7b+ RP (Montgronyeta).
  • Katarzyna Maciak: 1x 7a OS (Indian Holidays), 1x 7a Flash (Ninja Guarrior), 3x 6c+ OS (Tu eres eso; El Pancho; El Repudiat); 1x 9+ RP (Totenbrett), ; 2x 9 RP (Carcassone; Nimue), 1x 7c RP (Antalogica), 1x 9-9 RP (Zaphod).
 
 
  • Tomasz Papszun: 1x V+ OS (Kiełkowski-Strojek), 1x V Flash (Prawa piątka), 2x IV + OS (Blok maksymalny; Żółta rysa); 3x IV OS (Komin Pokutników; Górka-Łapiński; Łagodny Wasyl); 1x VI RP (Wędka Czoka)
  • Szymon Kozłowski 1x VI.1 Flash (Adrenalina Skoczyła); 8x VI+ OS (Przez lustro; Atomowe zapałki; Miód Bamba; Azja; Darkland; Aurora; Jeleń; Yogi Bubu); 1x VI.1 RP (Europa)
  • Rafał Kochaniak: liczne drogi do VI+ OS
  • Piotr Wolski:  1x 7- OS (Harter Hund), 3x 6+ OS (Aussenseiter; R9; Dulferriss); 1x 7- RP (Verlobungsweg), 1x VI. 1 RP (La Krzon Direct)
  • Paweł Cywiński: 35 dróg o trudnościach od V do VI+ w stylu OS i OS "po latach"; 3 drogi sportowe VI.1 w RP
  • Ignacy Jachymski: 1x VI.2 Flash (Hakuna Matata)
  • Jarek Turek: 3x 6c OS (Envers; Frydias; Sabaton), 7x 6b+ OS (Titox; Fuck the System; Vervesos Samali; Thrylos Ext.; Jeromes House, Sweet Dreams); 1x VI.2 OS (Droga Wolfa), 1x VI.1+ OS (Krzywy ryj), 1x VI.1+/2 OS (Oktoberfest); Ponadto, 7x VI.1 OS oraz 10x 6b OS
  • Jarek Kowalski:  1x 6c+ OS (Myrtoan), 1x 6b+ OS (Super Bibe); 4x 6b OS (Mega Pipe; Edge; Agroktima; Tandalo)
  • Konrad Łuczyński: 2x 6c OS (Basically a Bear; Ipek Yolu), 5x 6b+ OS (Takoz; The Dawning; Chra Escama; Inevitable; Primavera), 1x VI.1+ OS (Misiowie puszyści), 2 x VI.1+ Flash (Agrafka Wieżycy; Kita lapsie), 2x 7 Flash (Kalter König; Zwiespalt); 1x 7a+ RP , 4x 7a RP (Spanish Gold; Sin tarjeta de presentación; Doggy Guantanamo; Brazillia Carnaval), 8x VI.3 RP (Cudaczek; Człowiek który się chujom nie kłaniał; Pożegnanie z broną; Krakowskie pieczywko wprost; Kraina wytrwałych wprost; Pajęcza zwinność; Koksownia przyjaźń; Lot nad kukułczym gniazdem)
  • Paweł Igielski:  1x 8- Flash (Invading Celts), 1x 7+ OS (In 27 Jahres in Zwenges); 3x 8 RP (Eppellein; Leichenschmaus; Coppa Grande); 1x VI.3+/4 RP (Landrynkowa miłość).
  • Tomasz Walczak: 1x VI.3 Flash (Toten Hosen), 1x VI.2+ OS (Wieżyca); 2x VI.3+/4 (Landrynkowa Miłość; Nieodwracalne utracenie), 1x VI.3 RP (Filar Dziewicy).
  • Piotr Pawlak: 1x 7b Flash (Dale duro, negro), 2x 7a+ Flash (Sendero sinuoso; Conflicto territorial), 1x 8 OS (I hired a contact driller) 7x 6c+ lub 6c lub VI.2 OS. 1x 9- RP (Saftfeld), 4x 7a+ RP (Jumbo; Sreča vrtnice; Abril 4x4; Pim pam pons), 1x VI.3+ RP (Miłość w windzie)
  • Paweł Pustelnik: 1x 7b OS (Memorex), 1x 9- OS (Beaujolais Primeur), 1x 8+/9- OS (Hungry Eyes), 4x 8+ OS (Alles ist gut was man gerne tut; Volk Heckman Ged Weg; Nail; Gruppenzwang). 1x 7b RP (Branca de neve), 3x 9- RP (Zugabe; Commander Superfinger; Checkpoint Charlie); Teza VI.4+ RP (Szczytnik)
  • Janusz Cłapiński: 1x 8 OS (Dumble Dore), 1x 7/7+ OS (Voldemort), 1x 7 OS (Die Geigerin); 1x 9 RP (Tyson direct), 1x 8+ RP (Winkelgasse), 3x 8 RP (Alterscheimer; Freudenhause; Airbag).
  • Piotr Szemiel 2x 9 RP (Massaker; Liebe ohne Chance), 1x 9- RP (Commander Superfinger).
  • Tomasz Łaptaszyński (powrót!): 1x VI.3 Flash (Drobny byk), 3x VI.1+ OS (Relaksik, Filarek dziupli, Szczurołap), 1x 6b+ OS (Savra). Ponadto, 9x VI.1 OS oraz 4x 6b OS. 1x VI.5 RP (Ommadawn Direct), 1x VI.4 RP (Przeminęło z wiadrem), 1x VI.3+/4 (Ballada wolnej drogi).
  • Piotr Skowron: 1x VI.3 Flash (Goering), 1x VI.2+ OS (Misja szczuru), 3x VI.2+ Flash (Szczurze szepty; Pocztówka ze Szczytnika; Przepiekna wiolączelistka), 1x 6c+ OS  (Ponarejeni minulet) oraz 17x 6b-6b+-6c lub VI.1-VI.1+-VI.2 OS 1x VI.5 RP (Ommadawn Direct), 1x VI.3+/4 RP (Ballada o wolnej drodze), 2x VI.3+ RP (Bambo 2; Niebieskie karimaty), 3x 7a RP (Krvavica; Comando 25; La mosca)
  • Jakub Kubiak (vel Father climb very well): 1x 7c/c+ (?) Flash (Godfather). 1x 7b+ RP (Araba-Tatti).
  • Maciej Książczyk: Linia Specjalna VI.5/5+ RP, VI.5 RP (Hektor), VI.4+ RP (Żółty Okap).
  • Marcin Durkiewicz: 1x 9- OS (Panda), 1x 8+ OS (Paris Texas); 1x 9+ RP (Gruenne Banane).
  • Marcin Szymelfenig: 1x 7b+ Flash (Fiestus Reglettas), 1x 7b Flash (Enoteca randazzo), 2x 7a+ OS (Seltsam; Il pandoro), 1x VI.3 Flash (Darmozjad) 1x 8a RP (Schattenlinie), 1x 7c RP (Soundgarden), 1x VI.4+/5 (Drwal Anonim), 1x VI.4+ (Kant finansowy).
  • Wojciech Kujawski: 1x 7b Flash (Camos), 4x 7a+ Flash (Uprising; Marilyn; Boubouki ext.; Spaceman Spiff ext.) 2 x 7a Flash (Brazilia Carnaval; Fischerman's friend) 1x 8a RP (Daddy cool), 1x 7c+ RP (Claudiano), 1x VI.5 RP (Będkowski Playboy), 5x VI.4 RP (Krakowski spleen; Strzał w 10; Laserówka; Emmylou Harris; Wzorcowy routesetting)
  • Przemysław Harasim:  2x 7b OS (Alambic; What the fuck today), 1x 8+/9- OS (Carolin Reiber) oraz 32x 7a-7a+ lub 8-8+ lub VI.3 OS. 2x 9+ RP (Die zwei Muskeltiere; Götterhämmerung), 1x 9 RP (Serviette im Ohr), 2x VI.5 RP (Gdzie przykazań brak dziesięciu; Kampania zimowa), 1x 7c RP (Le bug de l'an débile).
  • Łukasz Mirowski:  1x 7c/7c+ OS (Godfather); 3x 7b+ OS (Walk the Line; La Corte Dei Miracoli; Archeotalpa); 4x 7b OS (Ptica Perspektiva; X Tended Version; Il Minotauro; Enoteca Rondoza), 2x 9- OS (Von Idioten Umzingelt; Face to Face) 1x 8a RP (Schattenlinie), 1x VI.5/5+ (Linia specjalna); 4x 9+ RP (Ekel; Liebe ohne Chance; Gladiator; Ab durch die Mitte), 1x 9/9+ (Chasin the train)
  • Piotr Żuchowski: 2x 10- RP (Trainspotting; Master of Deseaster), 2x 9+/10- RP (Perpetuum Mobile; Glaspatronnenmatch), 1x 9+ RP (Vogeln verboten), 3x VI.5 RP (Linia Specjalna, La Dziura Dziura).
  • Daniel Wieczorek 1 x 9 OS (Mephisto), 1x VI.4+/5 Flash (Drwal Anonim), 1x 7c Flash (Antalogica),  4x 9- OS (Chaosprinzip; Sledghammer; Beavis & Buthead; Saftfeld). 1x 8a RP (Local Hero), 1x 10- RP (Totgesagte leben Langer), 2x 9+/10- (1. The Dance Alone; L'eau Rage), 1x VI.5+ (Kaprys Bogów). Ponadto, 6x 9+ RP (w 2-ej lub 3-ej próbie), 6x 7c+ RP (większość w 2-ej lub 3-ej próbie) oraz 4x VI.5 RP.
  • Paweł Wojdyga: 1x VI.5+/6 (Skrzydełko), 1x VI.5+ RP (Kaprys bogów),  2 x VI.5 RP (Kampania zimowa; Energoprojekt).
  • Andrzej Przedecki 1x VI.6 RP (Chuck), 1x VI.5+ RP (Kaprys bogów),  8x VI.5 RP (Pinokio; Lumbago; Jurajski Poker; Prostowanie Shazzy z cemntarza; Hektor; Prostowanie Cmentarnej Alei; Trupi Jad; Golem),  1x 7c+ RP (Gospodar Pstronov).
  • Piotr Kmin: 1x VI.6 RP (Chuck), 1x VI.5+/6 RP (Klub aktywnego seniora),  1x VI.5/5+ RP (Born in the PRL), 1x VI.5 RP (Lumbago).
  • Mateusz Haładaj: 6x 8a OS (Carta Cartero; Moriarty; Freeman; NeandertAller; Jogin; Carmen; Bufa la Gata),  1x 10-OS (Blow job),  1x VI.5 OS (Awaryjna Anka).
  • Adam Pustelnik 1x 8a+ OS (Cuerpo de Hombre). 2x 8b+ RP (Piercing na Kvaloya; El Del Bidedo).
     
  • Aleksander Raczyński 11-/11 RP (Zugzwang), 11- RP (Madonna),  8b RP FA (Soundtrack For The Blind).

 

 
 
Aleksander Raczyński
8B RP (VI.7+?) Mental Terror – 2 powtórzenie
+ wiele boulderów do 8A w Norwegii.
 
Rafał Kubiak
4 x 8A RP (Kropka; Kassiopeia; Ottantadue; Real Pamplemousse), 
1 x 7A+ Flash (Autostopem do Bellinzony), 1x 7A Flash (Panorama).
Poza tym 1x 7c RP, 2x 7B RP i 7x 7A/7A+ RP.
 
Adam Pustelnik
Wiele boulderów od 7A do 7C.
 
Karolina Pustelnik
2 x 7A RP (Nisu, Farrelly).
 
Piotr Szemiel
2x 7A+ RP (Pohadka o bicaku; Cekani na Godota).
 
Przemysław Harasim
1 x 7A RP (Močuvka) 
5x 6C+ RP (Johny Cage; Skoky pipen; Pán ekcelán; Hlučná samota; Veselá kráva).
 
Tomasz Łaptaszyński
1x 7A RP (Nisu), 
2x 6C+ RP (Sangre con victoria; Tonico eferrescente), 
5x 6C RP (Dziurki; Autoengano; Rompecapezas; Remember; Confusion).
 
 
Jarek Kowalski
1x VIIa OS (Komin Kackaderów).
4x VIIc RP (Pyta Emeryta; Jeseiń Patriarchy; Srebrny Strzał; Glątwa)
 
Szymon Kozłowski
1x VIIc OS (Pyta Emeryta); 1x VIIc Flash (Jesień Patriarchy), 3x VIIb Flash (Złoty strzał; Egri Bikaver Prawy, Kołatka), 2x VIIa OS (Tercet Egzotyczny; Kamienne Tablice)
 
Konrad Łuczyński
1x VIIIb RP (Strzyga), 1x VIIIa RP (60 sekund)
 
Agata Wawrzonowska
drogi do VIIIc RP (Palici do palice) oraz VIIc Flash (Jesień patriarchy, Pyta Emeryta)
 
Wojciech Kujawski
1x VIIIb OS (Raj Xindlu), 1x IXa RP (Zlodeji casu)
 
Piotr Pawlak
do VIIIc RP (Dekadance, Zhluboka dýchat)
 
Łukasz Mirowski
drogi do Xa RP (Vertykalni Pokuseni, After Party) i IXa/b Flash (Cesta pro Martina)
 
Marcin Szymelfenig
1x Xa RP (Bezzuby Yuchen)
 
Maciek Książczyk
 Labak: After Party Xa i Udolni Stena Xa RP na Jeptisce
Teplice: 1x Xb PP (Inkvizice), 1x Xa PP (Lunapark)
 
Adam Pustelnik
1 x Xb OS (Labak)
 
 
 
Adam Pustelnik
Na własnej do 8a (Electric Avenue w Bohuslan) 
Nowa droga 7c na Kvaloya ("uklasycznienia hakówki ale nazwy nie daliśmy, fajna dość długa rysa w dachu")
 
 
 
Agnieszka Kochaniak:
Teresa, Parete Zebrata, Arco (5c, 400 metrów, 15 wyciągów, 7 godzin w ścianie)
 
Piotr Wolski:
Spitagoras VI OS; Fuchsia VI- OS; Quinz VI- OS, Dolomity 
(w zespole z Maksem Kuleszą i Ewą Warzywodą)
 
Paweł Igielski:
Droga Messnera VI- OS (2 Turnia Sella, Dolomity)
 
Ignacy Jachymski
drogi do VI- w Dolomitach w zespole z Konrade Łuczyńskim 
(Schober/Kleisl VI-,  Via Diretta Ghedina V, Via Comici V, Camino Curvo IV+)
 
Jacek Kmin
drogi do VI w Dolomitach (Droga Schuberta, VI, 250m) oraz do 6a w Chamonix (La Brune, 6a, 150m); 8 dróg o trudnościach do V+ i 5c w Dolomitach i Valais 
 
Szymon Kozłowski
Blechmauernverschneidung, 6 OS, 230 m; John Wayne der Alpen 6, 165 m., OS); De Oide Wurzn, 7, 250 m, 1 x AF, reszta OS; Nix für Suderer 6, 170 m, OS (wszystkie drogi w Hollentalu, w zespole z Kubą Pawlickim)
 
Marek Kujawiński
drogi do 6a+, zarówno RP jak i OS w Todrze i Hollentalu (Voie Classique/Albert 6a+ RP, 9 wyc., Qui l'eutcru 5c OS, 11 wyc., Paroi du levant; Hannah chez les grands 5c+ OS, 9 wyc., Arete nord; Une Arete la gorge 5b Free Solo, 12 wyc.)
 
Dorota Nitecka i Jarek Kowalski
16 dróg wielowyciągowych o trudnościach do VI+ / 6b OS (Coste dell"Angelone "Diedro Baldessarini" 230 m, 7 wyciągów VI+ R3 OS; Cima alle Coste - Lo Scudo "Dinosauri" 450 m, 14 wyciągów, 6a/6b RP/OS) w Dolinie Sarche (Włochy), Dolomitach (Włochy), Waidringer Steinplatte (Austria), Leonidio/Kyparissi (Grecja)
 
Tomasz Walczak
Re Artu 6b (Lastoni di Formin) OS, 10 wyc., 300 m; Via Cassin VII- (Cima Picolissima) OS, 12 wyc. 350 m, Dolomity  (w zespole z Agatą Wawrzonowską)
 
Konrad Łuczyński
drogi ubezpieczone do 7a+ RP (Roberta 83, 265m, 9 wyciągów; w zespole z Mackiem Książczykiem) i klasyczne do VI- OS (180m, 6 wyciągów, w zespole z Ignacym Jachymskim), Dolomity
 
Paweł Grenda
drogi ubezpieczone do 6b OS (Delenda Carthago, 200 m, Via Cinquantenario GAM, 600 m) i klasyczne do VI+ OS (Diedro Buhl, 300 m) w Dolomitach
 
Agata Wawrzonowska
drogi ubezpieczone do 6c+/7a (Love my dogs na Spiz de Mondeval, Lastoni di Formin w zespole z Marcinem Szymelfenigiem oraz Piotrem Kminem) oraz klasyczne do VII- OS (Cassin na Cima Piccolissima w zespole z Tomkiem Walczakiem), Dolomity
 
Karolina i Adam Pustelnik
Flytende holendern + Thanatos 250m, 6c+ (okolice Tromso)
 
Paweł Pustelnik
Via Constantini-Apollonio VII- RP, 650 m, w zespole z Maćkiem Książczykiem; Diedro Buhl VI+ OS, 300 m i Via Cinquantenario GAM 6b OS, 650 m, w zespole z Pawłem Grendą, Dolomity
 
Piotr Kmin
Gelbe Mauer 7a+ RP, Super Tegolina 6c+ OS, Dolomity
 
Łukasz Mirowski
Expander, 4 x Sprężyna: Mały Młynarz VI, Kocioł Kazalnicy VI/VI+, Mnich VII-, Kościelec VI+ (czas: 15:52h, parntner: Kacper Tekieli)
 
Paweł Wojdyga
Sunshine crack, Snowpatch Spire, 5.11-,300m, OS; Power of lard, Snowpatch Spire, 5.12+, 1xAF na ostatnim wyciągu; Minotaur direct, Snowpatch Spire, 5.11+,600m, RP; WestSide Story ,Crescent Spire ,5.10b, 150m.OS (Bugaboos)
 
 
 
Dobre wyniki sportowe na obozie - np.:
  • Cima Grande - Via Hasse-Brandler VIII+ 550m OS  M.Szymelfenig-T.Osypiński 
  • Tofana di Rozes - Via Constantini-Apollonio VII+ 650m RP  M.Książczyk-P.Pustelnik
  • Cima Picolissima - Cassin VII- 350m OS  A.Wawrzonowska-T.Walczak
  • Cima Piccola - Gelbe Mauer 7a+ 350m RP  M.Szymelfenig-P.Kmin
  • Torre Brunico - Ottovolante 7a+ 400m OS  M.Książczyk-G.Borkowski  
  • Mur del Pissadu - Oro e carbone 7a 400m OS  M.Szymelfenig-T.Osypiński 
  • Piz Ciavazes - Roberta 83 7a 250m RP  M.Ksiażczyk-K.Łuczyński 
  • III Turnia Sella - Via Vinazer VI- 380m OS  S.Jakubowska-J.Orzeł 
 
 
P.Pustelnik-P.Wojdyga Wielki Młynarzowy Żleb 1000m WI3 ok. 3h
 
 
 
 
  • Działalność skiturowa w rejonie Hemsedal oraz  Sunmore Alp (Norwegia): Adam Pustelnik, Paweł Pustelnik, Marcin Szymelfenig, Marta Szymelfenig, Jakub Kubiak, Magda Aksman-Mirowska
  • Ignacy Jachymski: Tatry, zjazdy do S3+, m.in. z Buczynowej Przełęczy do Doliny Pańszczycy
  • Jacek Jachymski: 
Zjazd z Buczynowej Przełęczy do Dolinki Buczynowej, trudności S4-, max nachylenie 47 st., 25 kwietnia (samotnie).
Zjazdy z Buczynowej Przełęczy do Doliny Pańszczycy, trudności S3+, max nachylenie 45 st., trzykrotnie: marzec-kwiecień. 
Zjazd z Rysów do Czarnego Stawu, trudności S3+, max nachylenie 45 st., 24 maja. 
Zjazd z Granackiej Przełęczy do Doliny Pańszczycy, trudności S3, max nachylenie 43 st., kwiecień.
Zjazd z Kościelcowej Przełęczy do Zielonego Stawu, trudności S3 max nachylenie 44 st., marzec.
Zjazdy z Koziej Przełęczy do Koziej Dolinki, trudności S3, max nachylenie 44 st., trzykrotnie: marzec-kwiecień.
Zjazdy z Koziej Przełęczy do Dolinki Pustej, trudności S3, max nachylenie 45 st., dwukrotnie: marzec-kwiecień.
 
 
Skitura w dniu 26 kwietnia: 33 km, +3109 m/-3109 m, 6 zjazdów: Zakopane, Murowaniec przez Boczań, Kozia Przełęcz - zjazd do Koziej Dolinki, Zadni Granat - zjazd do Zmarzłego Stawu, Zawrat - zjazd do Czarnego Stawu, Skrajna Przełęcz - zjazd do Zielonego Stawu, Karb - zjazd do Czarnego Stawu, Kasprowy Wierch - zjazd przez Goryczkową do Kuźnic (samotnie). 
 
 
 
 
Agnieszka Kochaniak
  • Zimowy Janosik, 45 km, +1050 m, 5:26:32, 1 msc. K; 
  • Innbruck Alpine Trail, 88 km, +4050 m, 12:24:31, 7 msc. K; 
  • Stradna Fjord Race, 49 km, +3875 m, 9:50:28, 13 msc.; 
  • Bieg Ultra Granią Tatr, 70 km, +4800 m, 14:41:14, 14 msc. K
 
Karolina Pustelnik
  • Hornindal rundt 75km, 5300m przewyzszenia, 14:20h, 6 msc.; L
  • yngenfjord skyrun 10 km, 1090m przewyższenia, 1:40h, 5msc; 
  • Tromso Skyrace 57km, 4600m przewyzszenia, 11:11h. 17msc 
 
Ignacy Jachymski
  • Ultra Supermaraton Gór Stołowych (54.34 km / + 2 009 m, 8godz. 55min 56sek., 243 / 355 M; Kamienna trzydziestka (31.88 km / + 1 328 m, 4godz. 18min 43sek., 84 / 118 M; ŁUT 70 Łemkowyna Ultra-Trail®, 68.12 km / + 2 414 m, 10godz. 49min 40sek., 220 / 276 M; Półmaraton Piekło Czantorii, 23.78 km / + 2 282 m, 5godz. 12min 05sek., 185 / 245 M)
 
Janusz Cłapiński
  • Duch Pogórza - Upiór (100 km +- 4100 m) 3 msc open; 
  • Ultramaraton Podkarpacki (115 km +- 1700 m) DNF (kontuzja); 
  • Ultra Kamieńsk (60 km +-1270) 3 msc open; 
  • Ultra Trial Małopolska ( 105 km +-5500 m) 12 msc open; 
  • Ultra Janosik - Legenda (110 km +-4600 m) 17 msc open; 
  • Ultramaraton Leśna Doba (bieg 24h po pętli) 63 msc open (100 km nabiegane w 10 h, zszedłem z powodu kontuzji)
 
Jacek Jachymski
  • Bieg Siedmiu Szczytów (Sudety), 240 km, +7670 m/-7670 m: start 18 lipca, 18:00; meta 20 lipca, 16:50. Miejsce 3 w M60, 67 na 280 w open. Czas 46 godz. 50 min.
  • Ultra Janosik Legenda (Tatry Słowackie i Spisz), 110 km, +4319 m/-4901 m: start 31 sierpnia, 07:00; meta 1 września, 06:57. Miejsce 1 w M60, 90 na 166 w open. Czas 23 godz. 57 min.
  • Winter Trail Małopolska (Beskid Wyspowy i Gorce), 108 km,  +5580 m/-5580 m: start 14 grudnia, 07:15; meta 15 grudnia, 07:09. Miejsce 65 na 126 w open. Czas 23 godz. 54 min.
  • Supermaraton Gór Stołowych, 54 km, +2400 m/-2300 m, 29 czerwca. Miejsce 2 w M60, 186 na 493 w open. Czas 6 godz. 58 min.
  • Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły (Tatry), 29 km, +2018 m/-2018 m, 1 czerwca. Miejsce 3 w M60, 213 na 333 w open. Czas 4 godz. 20 min. 
  • Piekło Czantorii (Beskid Śląski), 24 km, +2380 m/-1980 m, 16 listopada. Miejsce 2 w M60, 126 na 355. Czas 4 godz. 32 min.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedź nas na facebooku
Kontakt

Akademicki Klub Górski
ul. Piotrkowska 132
90-062 Łódź

mail:

Paweł Pustelnik
tel. 605 054 266

Katarzyna Piłat
tel. 509 824 418

Partnerzy




Wspieramy