Strona główna » Aktualność » Wykazy przejść 2019

Wykazy przejść 2019

WYKAZY PRZEJŚĆ 2019 !!!

Nadszedł czas zbiórki wykazów przejść za sezon 2019

Niechybnie zbliża się koniec roku  2019, toteż Komisja Sportowa AKG zwraca się do Członkow Klubu z prośbą o nadsyłanie wykazów przejść. Składane przez Was wykazy posłużą sporządzeniu rocznych podsumowań oraz promowaniu informacji o ciekawych dokonaniach, nade wszystko jednak są dokumentacją historii Klubu. Tak jak w poprzednich latach, w oparciu o nadesłane informacje o Waszej aktywności, Kapituła Srebrnego Haka będzie obradować nad przyznaniem nagród i wyróżnień.

 

 

Wykazy przejść zawierające zestawienie najciekawszych Waszych wspinaczek z sezonu 2019 składać można na 2 sposoby:

1. Osoby które prowadzą swój "kapownik" na klubowej stronie www (gorąco zachęcamy!) mogą złożyć wykaz przejść za jej pośrednictwem. Wystarczy w profiu użytkownika w zakładce "konto" zaznaczyć opcję "zezwalaj na przetwarzanie moich wykazów w celach klubowych" i Wasz wykaz automatem trafi do komisji sportowej klubu.

 

2. Wykaz można też przesyłać pocztą mailową na adres: sport.akglodz@gmail.com. Prosimy o przesyłanie wykazów w formie załącznika do maila, w tytule wiadomości wpisując: imię, nazwisko oraz słowa: wykaz przejść 2019 (dla ułatwienia segregowania poczty).

Termin skladania wykazów upływa 15 stycznia 2020.

 

Pamiętajcie: każdy Wasz wykaz jest dla nas ważny! Do dzieła klubowicze!

Odwiedź nas na facebooku
Kontakt

Akademicki Klub Górski
ul. Piotrkowska 132
90-062 Łódź

mail:

Paweł Pustelnik
tel. 605 054 266

Katarzyna Piłat
tel. 509 824 418

Partnerzy
Wspieramy