AKG Reprezentuj - Wyniki konkursu!

2 listopada 2013 23:00

 AKG Reprezentuj - Wyniki konkursu!

Miło nam ogłosić wyniki klubowego konkursu fotograficznego AKG Reprezentuj! Po pierwsze dziękujemy wszystkim za nadesłanie prac i wspólną zabawę. Miło nam, że dzięki Waszej działalności nasz klub jest widoczny i rozpoznawalny.

Co do konkursu - jak pamiętacie uczestnicy ubiegali się o dwie nagrody: główną oraz nagrodę publiczności. O przyznaniu tej pierwszej decydowało głosowanie członków zarządu klubu. Zacięta walka rozegrała się pomiędzy dwoma zdjęciami. Ostatecznie stosunkiem punktów 8 do 10 zdjęcie kol. Katarzyny Piłki przedstawiające kobietę pracującą podczas akcji obijania nowego sektora w skałkach Bułgarii:

Kobieta pracująca. fot. arch. K.Piłka


zdystansowało opowiadające małą historię zdjęcie kol. Anny Zasadzkiej (a w zasadzie duetu Ani i Szyny) przedstawiające naszą koleżankę podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych na campusie po złamaniu w skałkach nogi:

Campus board no excuse Fot. A.Zasadzka i M.Szymelfenig


Niniejszym gratulujemy Katarzynie Piłce wygranej w konkursie i przyznajemy nagrodę główną czyli linę Beal Booster III 60m!

Druga nagroda konkursu przyznana została na podstawie głosowania publiczności na klubowym profilu facebookowym. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć największą popularnością cieszyła się fotka zgłoszona przez Pawła Grendę a przedstawiająca kol. Marcina Szymelfeniga w najbardziej charakterystycznej dla siebie pozycji - t.j. zasypiającego nad butelką piwa.

Na tym wyjeździe w Yosemity Szyna nie załoił co prawda Half Dome'a ale wyłoił nie jednego ;) fot. P.Grenda


Co prawda jak słusznie zauważył Żuchol taki kadr to samograj i pójscie na łatwiznę - bo Szyna (vel. Mr. Rail) nad butelką piwa wygra każdy plebiscyt ale vox populi, vox dei! Nagrodę publiczności czyli plecak Black Diamond Speed 22L otrzymuje kol. Paweł Grenda.

Jeszcze raz dzięki za wspólną zabawę. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w kolejnych konkursach które z pewnością będziemy ogłaszali!

Robokop Kanfor Atest Biznes w kadrze Satori Druk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.