Dołącz do nas

Od ponad 40 lat Akademicki Klub Górski w Łodzi tworzą ludzie, których pasją są wspinanie, góry, przygoda i wolność. Z każdym rokiem Klub przyjmuje do swojego grona nowe osoby. Do naszego Klubu można zostać przyjętym a nie "zapisać się". Ta subtelna różnica stanowi kwintesencję członkostwa w AKG. Kryterium przyjęcia danej osoby do Klubu, oprócz zainteresowania górami i wspinaniem, jest też to, jakim się jest człowiekiem, kolegą, partnerem w górach itd.


Żeby zostać członkiem Akademickiego Klubu Górskiego w Łodzi, należy spełnić kilka wymogów formalnych. Zapewniamy jednak, że warto należeć do AKG, bo to właśnie w tym Klubie można spotkać najfajniejszych ludzi i spędzić z nimi najwspanialsze dni w skałach, w górach, ale też i na co dzień.


Wymogi dla kandydatów na członka AKG:

  • Ukończone szkolenie podstawowe w zakresie wspinaczki;
  • Przedstawienie rekomendacji 2 członków wprowadzających (będących członkami zwyczajnymi AKG);
  • Stawienie się na zebraniu zarządu klubu. Informacji o najbliższych zebraniach szukać należy na stronie AKG lub profilu FB klubu

Po dopełnieniu tych "strasznych" (sic!) wymagań, osobnik zostaje przyjęty przez Zarząd w poczet członków AKG. Teraz wystarczy już tylko:

  • wypełnić ankietę członkowską (do pobranie w klubie) oraz dostarczyć zdjęcie
  • opłacić wpisowe (więcej na stronie Opłaty)
  • wypełnić formularz wniosku o legitymację klubową (poniżej)
  • uczcić okoliczność przyjęcia do Klubu wraz z całą wspinaczkową bracią!


Deklaracja członkowska AKG - DO POBRANIA


Co zrobić żeby otrzymać nową legitymację AKG - INSTRUKCJA:


1. Dane do legitymacji:

Wypełniamy oraz przesyłamy formularz 

2. Zdjęcie

Przygotowujemy zdjęcie (skan, fotografia cyfrowa etc.) w wielkości 25x35 mm w rozdzielczości 300 dpi. Niestety musimy zrzucić obowiązek dostarczenia właściwego pliku na Was - nie damy sobie rady z obróbką stu zdjęć. Jeśli macie problem - poproście kogoś o pomoc - to nie jest trudne! 

Zdjęcie zapisujemy w formacie .JPG, nazwa pliku: nazwisko_imię.jpg i przesyłamy na adres mailowy klubu: kontakt@akglodz.org

Ważne: w tytule maila wpisujemy: Legitymacja Nazwisko Imię (należy podać imię i nazwisko)


Członkowie nowo przyjęci do Klubu zobowiązani są do opłacenia należnej składki członkowskiej za rok kalendarzowy, w którym zostali przyjęci do Klubu, w terminie nie dłuższym niż 14 dni liczonych od dnia przyjęcia do Klubu.


Wszystkie sprawy związane z odbiorem legitymacji, pobraniem naklejki na dany rok czy opłaceniem składki możecie załatwić za pośrednictwem SEKRETARIATU KLUBOWEGO którego dyżur na ŚCIANCE  KLUBOWEJ odbywa się w PONIEDZIAŁKI W GODZ. 18-20

Robokop Kanfor Atest Biznes w kadrze Satori Druk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.