Kolejne sukcesy zawodnicze

17 stycznia 2014 23:00

Kolejne sukcesy zawodnicze klubowej młodzieży!
Bardzo miło jest nam donieść o kolejnych dobrych występach klubowej młodzieży na juniorskich zawodach wspinaczkowych.

Jeszcze w starym roku 2013 w dniach 27-28 grudnia rozegrane zostały w Rudzie Śląskiej zawody o wdzięcznej nazwie "Szychta w Skale". W kategorii "chłopców do klasy III szkół podstawowych" nasz klub reprezentował Błażej Kosmalski który zajął świetne drugie miejsce.


Błażej Kosmalski na podium "Szychty w Skale"Klubowa sekcja pod wodzą Marcina Durkiewicza licznie reprezentowana była na I edycji Turnieju Czterech Ścianek, 12 stycznia b.r. w Brzeszczach. W kategorii chłopców urodzonych do 2005r. znów rewelacyjnie wystartował Błażej Kosmalski, znów zajmując 2. pozycję. W tej samej grupie wiekowej w kategorii dziewczynek 4. miejsce wywalczyła Zuzanna Durkiewicz, a 6. jej siostra - Amelia. Wśród chłopców z roczników 2003-04 na 7. pozycji  zameldował się kolejny nasz reprezentant - Jan Szweda-Lewandowski. Wszystkim dzielnym młodym wspinaczom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!Zuza i Amelka Durkiewicz tym razem tuż za podium.


Błażej Kosmalski - 2. miejsce na zawodach w Brzeszczach


Robokop Kanfor Atest Biznes w kadrze Satori Druk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.