Z liną po RPA

2 grudnia 2014 23:00

 Z liną po RPA, czyli wspinaczkowe safari po czarno-białym lądzie


Serdecznie zapraszamy na prelekcję Anny Zasadzkiej i Marcina Szymelfeniga p.t. "Z liną po RPA, czyli wspinaczkowe safari po czarno-białym lądzie"

Czwartek 18 grudnia 2014, godz. 19.00
kawiarnia Daleko Blisko
(OFF Piotrkowska Center, ul. Piotrkowska 138/140)

wstęp bezpłatny!

A oto kilka słów zachęty od samych autorów prelekcji:

Republika Południowej Afryki – według raportu ONZ 9. najniebezpieczniejszy kraj na świecie. Kraj, który na ogół kojarzy się z wysokim wskaźnikiem przestępczości, dużymi dysproporcjami społecznymi, niesławnym systemem apartheidu i Nelsonem Mandelą.

Zatem czy warto tam się pchać z plecakiem?? Bazując na wspomnianych statystykach i wypowiedziach "znawców" z wszelkiej maści forów "oneto­podróżniczych" chyba lepiej wybrać all­inclusive w Egipcie :) My też mieliśmy niemały dylemat... ale pojechaliśmy, spędziliśmy 1,5 miesiąca, przejechaliśmy prawie 5000km. Ba! Przeżyliśmy! :) I było SUPER!

Podczas prelekcji postaramy się Wam pokazać, że "nie taki diabeł straszny", kraj prześliczny, a wspinanie wyborne! Opowiemy trochę gdzie związać się sznurkiem w pięknych (skalnych) okolicznościach przyrody, jak zorganizować mini­safari w niemałym parku Krugera albo spacer po malowniczych 3­tysięcznikach Gór Smoczych. Będzie też o tym jak radzić sobie z podróżowaniem po RPA, gdy na GPSie pojawia się "Crime Alert", a
przed sobą widzimy znak drogowy "Hijack Hotspot" :)

Serdecznie zapraszamy zarówno całą Brać Wspinaczkową, jak i wszystkich ciekawych tego naprawdę niebanalnego kraju! Niezdecydowanych i cierpiących na permanentny "niedoczas" zapraszamy dodatkowo na bloga – www.wspindookola.wordpress.com


Robokop Kanfor Atest Biznes w kadrze Satori Druk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.