Wyniki Pucharu Polski Seniorów i Młodzieżowców w Boulderingu - Łódź Against Gravity 13-14.06.2015
1. Yuriy Dziubiak (X-Zone, Avatar, La Sportiva)
2. Mikhail Kochetkov (Scala Dream Climbing Club)
3. Szymon Łodziński (UKA Warszawa/ wgore.eu /DMM /red chili/ camper)
4. Stanislav Kleshnov (TheWall)
5. Maciej Sitarz (KS Korona Kraków)
6. Roman Batsenko (KS Korona / E-climbingshop, SCARPA, Heartbeat, Marson)
7. Grzegorz Lenartowicz (KS Korona Kraków)
8. Grzegorz Karolak (Bloco/Lapis/Bleaustone/Holdz/Beastmaker/Heartbeat)
9. Jakub Jodłowski (UKA Warszawa)
1 0. Szymon Pęcikiewicz (KW Bielsko-Biała, black-rock.pl)
Kobiety (FINAŁ):
1. Agata Wiśniewska (KW Toruń/adidas, Gatowalls, DMM, Five Ten, Camper)
2. Katarzyna Ekwińska (KW Toruń/ Gatowalls, Heartbeat)
3. Sylwia Buczek (KS Korona Salewa Team Polska)
4. Elena Yarova (Alpika, Fpinka Wrocław)
5. Paulina Kalandyk (RKW, Bloco, Evolv, Heartbeat, salewa.sklep-luz.pl)
6. Daria Brylova (KS Korona)
7. Olga Niemiec (KS Korona Kraków)
Nagroda FAIR-PLAY: Kaja Matejek-Zarębska (UKA Warszawa)
Wyniki klasyfikacji Pucharu Polski SiM PZA
Mężczyźni (podium):1. Szymon Łodziński (UKA Warszawa/ wgore.eu /DMM /red chili/ camper)
2. Maciej Sitarz (KS Korona Kraków)
3. Grzegorz Lenartowicz (KS Korona Kraków)
Kobiety (podium):
1. Agata Wiśniewska (KW Toruń/adidas, Gatowalls, DMM, Five Ten, Camper)
2. Katarzyna Ekwińska (KW Toruń/ Gatowalls, Heartbeat)
3. Sylwia Buczek (KS Korona Salewa Team Polska)
Młodzieżowcy – mężczyźni:
1. Igor Fojcik (Skarpa Bytom, Trop.pl)
2. Michał Wojewódzki (UKA Warszawa)
Młodzieżowcy – kobiety:
1. Daria Brylova (KS Korona)
Pełne wyniki zawodów
Mężczyźni – eliminacje:
Mężczyźni – półfinał:
Mężczyźni – finał:
Mężczyźni – młodzieżowcy:
Kobiety – eliminacje:
Kobiety – półfinał:
Kobiety – finał:
Kobiety – młodzieżowcy:
1. Organizacja
Organizator: Akademicki Klub Górski w Łodzi
Dyrektor zawodów: Paweł Pustelnik (GSM 605054266, email: pawelx77@wp.pl)
2. Partnerzy
Partnerzy: Miasto Łódź, MOSiR, Slackhouse.pl, Polski Związek Alpinizmu
Media: Eska, GÓRY, wspinanie.pl, climb.pl, RedPoint, TVP Łódź
Partnerzy fotograficzni i filmowi: Szafa Gra, Ukryte w kadrze
Partner hotelowy imprezy: Grand Hotel Łódź, ul. Piotrkowka 72
3. Sponsorzy chwytowi
AIX Holds, Art Line Holds, Cheeta, Expression Holds, Morpho, Woodpecker Holds, X-Cult
4. Sponsorzy nagród rzeczowych
Crimp Oil, Eb, E-climbing Shop, Everest, Heartbeat Clothes, I'bbz Fontainebleau, Restday, Snap, Spot Boulder Caffe, Woodpecker Holds