Boulderowa Wigilia AKG 4 - WYNIKI

6 stycznia 2017 23:00

 Boulderowa Wigilia AKG 4 - WYNIKI


 
W rozgrywanej już po raz czwarty Boulderowej Wigilii AKG, która stanowila jednoczesnie pierwszą eliminację Boulderowych Derbów Łodzi 2016/17 udział wzięlo ponad 90 zawodniczek i zawdników. Po zacitym boju z chmury magnezji wyłoniły się następujące wyniki rywalizacji:

 

Klasyfikacja drużynowa:
1. Wikingowie (Karolina Adamowska, Adam Pustelnik, Jakub Kubiak) 
2. Matka karmiąca & trenerzy karcący (Katarzyna Koludo Durkiewicz, Marcin Durkiewicz, Piotr Żuchowski)
3. Grudzień średniowiecza (Joanna Szmagaj, Jarek Turek, Tomasz Brzeziński)

 

Klasyfikacja indywidualna:

 

Kobiety:

1. Monika Młodecka

2. Karoliną Adamowską

2. Pauliną Tomczyk (ex-equo).

 

Mężczyźni:

1. Grzegorz

2. 10 zawodników ex-equo na 2.miejscu!

 

 

Pełne wyniki zawodów:

https://drive.google.com/file/d/0B3w5vi-yi7QKdnk4Vmp1THBId0U/view

 

 

 

 

Ponieważ zawody stanowiły jednoczesnie pierwszą eliminację Boulderowych Derbów Łodzi zawodnicy zdobywali też punkty dla swoich klubów. Do punktacji klubowej liczyliśmy puntację 15 najlepszych zawodników reprezentujących dany klub oraz dodawaliśmy po 1 pubkcie za każdego zawodnika reprezentującego klub w zawodach. Po 1 edycji Derbów AKG prowadzi z ŁKW 1255 do 1209 punktów ;)

 

 

W tym roku postanowiliśmy również wykorzystać okazję jaką są spotkania w ramach Boulderowych Derbów Łodzi do dołożenie małej cegiełki dla osób szczególnie potrzebujących wsparcia. Kwotę 5zł z Waszego wpisowego przekazaliśmy Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Drogą zupełnie spontanicznego i losowego wyboru zadecydowaliśmy że skierujemy zebrane środki z na leczenie i rehabilitację 8-letniego Filipa Bohdziuna o którego sytuacji możecie przeczytać poniżej.


 

 

 

 
Zawody zorganizował Akademicki Klub Górski we współpracy z Łódzkim Klubem Wysokogórskim. Przystawki na tegoroczną Boulderową Wigilię przygotowali:  Daniel Wieczorek, Michał Jędrzejewski, Paweł Pustelnik,
 

 

Sponsorami zawodów byli:

 
 
 
 
 

 
Partnerem fotograficznym imprezy byli:
 
 
Robokop Kanfor Atest Biznes w kadrze Satori Druk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.