Dostępność ścianki AKG od dn. 01.04.2021

30 marca 2021 22:00

 Dostępność ścianki AKG od dn. 01.04.2021


UDOSTĘPNIENIE ŚCIANKI AKADEMICKIEGO KLUBU GÓRSKIEGO

OD DN. 01.04.2021

 

  1. Od dnia 01.04.2021 do odwołania Ścianka Akademickiego Klubu Górskiego udostępniona jest wyłącznie  dla zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010r. o sporcie (Dz.U.z2020r.poz.1133), lub zawodników będących członkami  kadry  narodowej  lub  reprezentacji  olimpijskiej,  lub  reprezentacji  paraolimpijskiej,  lub  uprawiających  sport w ramach ligi zawodowej.
  2. Klub udostępni na terenie ścianki listę osób powołanych do Kadry Narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Osoby spoza tej listy spełniające wymóg punktu 1. obowiązane są posiadać oraz okazać dokument wystawiony przez podmiot opłacający wynagrodzenie lub stypendium sportowe albo przez odpowiednio międzynarodową federację sportową działającą w sporcie olimpijskim lub paraolimpijskim lub inną uznaną przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski albo międzynarodową organizację sportową o zasięgu kontynentalnym należącą do takiej federacji, albo polski związek sportowy;
  3. Osoby o których mowa w pkt. 1 odbywać mogą treningi indywidualne lub zorganizowane – po opieką trenerów lub instruktorów.
  4. Obowiązują sesje treningowe trwające 1 godz 45min lub 2 godz 45min oraz 15-minutowe przerwy pomiędzy nimi na dezynfekcję obiektu. Obecność na sesji treningowej musi zostać zarezerwowana poprzez aplikację udostępnioną przez Klub.
  5. Osoby uczestniczące w treningach są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt. Klub zapewnia ćwiczącym środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.
  6. Maksymalna liczebność osób ćwiczących na jednej sesji treningowej wynosi wynosi 20 osób.
  7. Dyżurny obecny na Ściance Akademickiego Klubu Górskiego:
  • weryfikuje obecność osób uprawnionych oraz maksymalną liczbę ćwiczących
  • dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne
  • dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdej sesji treningowej

 

Zarząd AKG

Robokop Kanfor Atest Biznes w kadrze Satori Druk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.